קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים

FPJCYECTU1
 • 550.00
  790.00
 • מחיר לא כולל פרזול , הובלה והתקנה.
 • אפשרויות:
  חבילת פרזול פרמיום לבחירה
  חבלית פרזול פרמיום נאפולי מפתח 0 - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  חבלית פרזול פרמיום נאפולי מפתח 0
  ₪100.00
  חבלית פרזול פרמיום ברצלונה מפתח 0 - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  חבלית פרזול פרמיום ברצלונה מפתח 0
  ₪100.00
  חבלית פרזול פרמיום נאפולי מפתח תפוס פנוי - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  חבלית פרזול פרמיום נאפולי מפתח תפוס פנוי
  ₪125.00
  חבלית פרזול פרמיום ברצלונה מפתח תפוס פנוי - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  חבלית פרזול פרמיום ברצלונה מפתח תפוס פנוי
  ₪125.00
  חבלית פרזול פרמיום נאפולי מפתח צלינדר - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  חבלית פרזול פרמיום נאפולי מפתח צלינדר
  ₪135.00
  חבלית פרזול פרמיום ברצלונה מפתח צלינדר - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  חבלית פרזול פרמיום ברצלונה מפתח צלינדר
  ₪135.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
  תוספות
  צוהר אור - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  צוהר אור
  ₪25.00
  מעצור מגנט לפרקט הדבקה - קומפלט דלת מוגן מים עם 4 פסים חרוטים
  מעצור מגנט לפרקט הדבקה
  ₪10.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
דלת פולימרית 4 פסים חרוטים.
70% פולימר  הדלת בא עם מסגרת עץ מלא ומילוי כוורת.
משקוף והלבשות פולימר מלא.
10 שנות אחריות נגד מים.


איסוף עצמי עד 4 ימי עסקים.
אספקה עם הובלה עד 14 ימי עסקים.

 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  1. אספקת המוצר תיעשה באחת מהדרכים הבאות, לפי בחירת הלקוח/ה בעת ביצוע הרכישה באתר:
  1.1. בכפוף לתיאום מראש עם בעלת האתר; או
  1.2. משלוח באמצעות מובילים של בעלת האתר בכל הארץ עד 14 ימי עסקים מעת סיום הטיפול בהזמנה (למעט יישובים מעבר לקו הירוק ו/או יישובים הנמצאים בערבה, ורמת הגולן ו/או יישובים שהמובילים יתנגדו לשלוח אליהם את המוצרים באופן שוטף ואז בעלת האתר לא תוכל להתחייב לסד הזמנים האמור ובמצב דברים זה המשלוח ייקח עד 20 ימי עסקים) וזאת על פי סד הזמנים אליה מתחייבת חברת השליחויות ו/או המובילים ואין בעלת האתר אחראית לעיכובים וסד הזמנים האמור. כמו כן, יש לציין כי המשלוח הינו בתוספת תשלום;
  2. מסירת פרטי הלקוח בעת ההזמנה הינם חובה, ויודגש כי אי מסירת פרטים בשלמותם וכתיקונם עלולים שלא לאפשר את השלמת ביצוע ההזמנה ליעדה.
  3. האחריות על נכונות פרטי הכתובת למשלוח הינה על הלקוח/ה.
  4. אם בהזמנה יירשמו פרטי זיהוי שגויים, או בלתי מדויקים להלן פרטים מוטעים לא ניתן להבטיח שהמוצר/ים יגיע/ו למזמין/ה. במקרה שהמוצר/ים יחזר/ו לבעלת האתר בשל פרטים מוטעים שנרשמו בהזמנה או בשל אי-איסוף של המשלוח, י/תחויב המזמין/ה בתשלום בגין דמי הטיפול והמשלוח. אנא הקפד/י למלא פרטים מדויקים, מלאים ועדכניים בגוף ההזמנה.
  5. אם המשתמש/ת ציין/ה בהזמנה כתובת עסקית עליו/ה לציין את שם העסק או את שם את שם החברה ליד שם המזמין/ה.
  6. המוצרים נשלחים באמצעות האפשרויות שפורטו מעלה כגון: איסוף עצמי, מובילים חברת שליחויות (בהתאם לאמור בסיף 34.2 לעיל) ולכן מעת העברת ההזמנה למשלוח המשלוח יגיע ללקוח או לנמען או למקבל בתוך 7 ימי עסקים מהיום שבו הועברה ההזמנה למשלוח (מעבר לזמן הטיפול בהזמנה- יום עסקים נוסף ומלבד האמור בסעף 34.2 לעיל) והכל לפי סוג המוצר שנבחר על ידי הלקוח/ה וכן זמינותו במלאי ו/או הייבוא שלו לארץ.
  7. בעלת האתר או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב, תקלות בשירות המשלוחים של הדואר, פעולות איבה, סגרים של המשק, מגפות ו/או כוח עליון. במקרים אלה רשאית בעלת האתר להודיע על ביטול ההזמנה ולבטל את חיובו/ה של הלקוח/ה.
  רישום פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית ע"פ הוראות חוק העונשין, התשל"ז-1977 ו/או בכל דין אחר.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה
  1. אם ברצון המזמין/ה לבטל עסקת רכישה, עליו/ה להודיע על כך לבעלת האתר מיד עם קבלו/ה את המוצר ובלבד שלא נעשה בו שימוש, בנוסף יש לציין את סיבת הביטול וכן לאמת את פרטי הרכישה כנדרש ע"י בעלת האתר באמצעות חשבונית הרכישה.
  יודגש כי מוצר/ים אשר נרכש/ו ויוצר במיוחד עבור הלקוח על פי דרישות (כגון גודל מיוחד, צבע ו/או טקסטורה שאינו קיים וכיוצ"ב) או מידות מיוחדות לא ניתן לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בעבורם בהתאם לסעיף 6(א)(2) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.
  בנוסף, יודגש כי גם מוצר/ים אשר נרכש/ו אשר ואינו עומד בתנאים של סעיף 6 (א)(2) אלא עומד בתנאיו של סעיף 2(1) ניתן עד 14 יום מיום רכישתם לבטל את העסקה והכל בהתאם לכך שלא נעשה בהם שימוש בהתאם לסעיף 2(1) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.
  2. בעלת האתר זכאית ורשאית לבטל את הרכישה בכל עת, בהודעה ללקוח/ה ותוך מתן החזר כספי ללקוח/ה.
  3. ביטול עסקה עקב פגם במוצר תותר בהתאם לתנאים הקבועים בחוק הגנת הצרכן בתוך 14 ימים ממועד ביצוע האספקה ללקוח/ה למעט על מוצרים שנעשה בהם שימוש, ו/או נעשה בהם שימוש שלא בהתאם להוראות החברה ובהתאם לסעיף: 2(1) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. למרות האמור לעיל התאם לסעיף 6(א)(2) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 עליהם לא תינתן אפשרות לביטול עסקה מרגע קבלתם על ידי הלקוח/ה. ואולם אם בעלת האתר ו/או מי מטעמה הסכים לביטול העסקה יוחזרו סכום העסקה ללא תוספת דמי המשלוח והכל בתנאי שהתמלאו התנאים כדלקמן:
  3.1. הלקוח הציג הוכחת קנייה המעידה על קניית המוצר ותאריך הרכישה;
  3.2. המוצר הפגום הוחזר לבעלת האתר בשלמותו ומבלי שנעשה בו שימוש;
  3.3. הפגם הינו פגם שהיה קיים במוצר בעת ההגעה ללקוח/ה ולא נגרם בשל שימוש בו.
  4. ביטול עסקה בשל חרטה של הלקוח/ה תינתן בהתאם לאמור לעיל בסעיף 41, תוך 14 ימים מעת קבלת המוצר ובלבד שאינו עומד בסעיף 6(א)(2) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010, שלא נעשה בהם שימוש ו/או הוחזרו לבעלת האתר ובהתאם לסעיף 2(1) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.
  5. למען הסר ספק, מודגש בזה כי במקרים הבאים לא תתקבל הודעת ביטול עסקה ולא יינתן החזר כספי והם:
  45.1 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שכבר נעשה בו שימוש.
  45.2 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שלא הוחזר לבעלת האתר.
  45.3 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שנרכש בהתאם לסעיף 6(א)(2) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 כאמור בסעיף 41 לעיל.
  6. בהחזרה של מוצר ע"פ האמור בסעיפים: 41 ,43 ,45 לעיל ינוכו 10% מסך העסקה, כדמי ביטול כמו כן תנוכה מסך העסקה עמלת דמי המשלוח אם המוצר נשלח למזמין ושולמו בגינו דמי משלוח.
  7. האחריות להחזרת המוצר אל בעלת האתר, לרבות העלויות הכרוכות בכך כגון: דמי משלוח בעבור החזרת המוצר, מוטלת על הלקוח/ה בלבד ויודגש כי לא תיתנן אפשרות ללקוח להחזיר את המוצר לבעלת האתר באמצעות דואר ישראל אלא על המזמין להחזירו לבעלת האתר במסירה אישית בלבד בין באמצעותו ובין באמצעות מובילים ,ויראו את המוצר כמוחזר לידיו של בעלת האתר, אם יהיה בידי המזמין אישור בכתב על כך מבעלת האתר.
  8. החזר כספי עקב ביטול עסקה יבוצע לאמצעי התשלום ממנו בוצעה הרכישה על פי כל דין ולפי מועדי חברת האשראי. למען הסר ספק, ההחזר הכספי יבוצע לפי התשלום אשר שולם בפועל בניכוי דמי ביטול, ולרבות דמי משלוח והכל לפי העניין.
  9. בנוסף לדמי הביטול כמצוין לעיל, רשאית בעלת האתר לגבות מלקוח/ה שביטל/ה עסקה באשראי ו/או בהעברה בנקאית, עמלת ביטול עסקה באשראי ו/או העברה (לפי העניין) בגובה עמלת הביטול אשר נגבית מבעל האתר ע"י חברת האשראי/ בנק.
  10. הזכות להחזיר מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981. ולסעיפים 2(1) ו- 6(א)(2) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.

 דלת דו פנל 70% פולימר 30% עץ מלא. משקוף והלבשות פולימר מלא .  הדלת בא עם מסגרת עץ מלא ומילוי כוורת
לא כולל פרזול.*הפרזול בתוספת תשלום לפי חבליות פרזול 
הקומפלט 60/70/80/90 בפועל מידות חוץ של משקופים 58/68/78/88
גובה 206 
עובי משקוף 10 ס"מ עם הלבשות טלסקופיות עד 15 ס"מ סגירת קיר
x

#{title}

#{text}

#{price}